NPZ

Obvestilo o nacionalnem preverjanju znanja v maju 2024

Informacije 2024_SLO

Dragi učenci 6. in 9. razreda, spoštovani starši,

v mesecu maju se bo na šoli izvajalo nacionalno preverjanje znanja.

Nacionalno preverjanje znanja je obvezno za vse učence 6. in 9. razreda. Potekalo bo v enem roku v naslednjih dneh, vsak dan s pričetkom ob 8.30, učenci naj pridejo v šolo do 8.10 in počakajo nadzornega učitelja v jedilnici.

Torek, 7. 5. 2024                                SLOVENŠČINA                                           6. in 9. r
Četrtek, 9. 5. 2024                              MATEMATIKA                                            6. in 9. r
Ponedeljek, 13. 5. 2024                     ANGLEŠČINA                                             6. r in 9. r

Več informacij najdete na spletni strani: www. Ric.si

Učenci bodo o poteku in dovoljenih pripomočkih obveščeni pri pouku.

Rezultati bodo na straneh RIC-a objavljeni:

3. 6. 2024          za 9. r
7. 6. 2024          za 6. r

Na dan vpogleda v rezultate za učence, ki poteka med poukom, naj učenci s sabo prinesejo šifre, ki jih dobijo prvi dan pisanja preizkusov in EMŠO, ki naj ga napišejo na listek, kamor bodo prilepili šifro.

Koordinatorica za NPZ:
Amenita Cevc