Starši

Spoštovani starši.

NIJZ (Nacionalni inštitut za javno zdravje) je z namenom večje informiranosti o drugih tobačnih izdelkih za starše otrok izdal gradivo “Kaj bi bilo dobro, da bi starši in vsi, ki delajo z mladostniki vedeli o elektronskih cigaretah, vodnih pipah in novih tobačnih izdelkih”.

Posredujemo povezavo na gradivo, ki so ga pripravili:

Kliknite spodnjo povezavo:

Svetujemo, da si zapis preberete in informacije koristno uporabite pri pogovoru s svojim mladostnikom.

ŠOLSKI PREVOZ

Vabimo uporabnike – starše, da morebitna odstopanja od načrtovanih voznih redov in ostalo problematiko ter predloge sporočate na elektronski naslov izvajalca prevozov avtobus@lpp.si in Jost.Smajdek@lpp.si ter šole os.preserje@guest.arnes.si. Novost je spletna aplikacija Moja varna pot, vse uporabnike vabimo k uporabi in sodelovanju.

Ukrepi prevoznika in šole v primeru hujših kršitev pri prevozu otrok v šolo in iz šole.

SPOŠTOVANI STARŠI

Člani Sveta zavoda OŠ Preserje so na 9. seji Sveta zavoda dne 30.9.2010 dogovorili, da na spletni strani šole objavimo elektronski naslov, kamor boste starši oziroma drugi zainteresirani pošiljali morebitne konstruktivne predloge in argumentirane pritožbe.
Elektronski naslov: info@ospreserje.si

Šola ima uradne ure vsak dan v dopoldanskem času od 7.30 do 8.15 in v popoldanskem času od 12.30 do 14.30, ob petkih do 14.00 ure.

Šola posluje pet dni v tednu.

URNIK ŠOLE

Jutranje varstvo od 6.30 do 8.15 v vseh treh enotah
Redni pouk od 7.30 do 14.50

Podaljšano bivanje

od 12.00 oz. 12,50  do 17.00 na matični šoli in PŠ Jezero,  do 16.10 na PŠ Rakitna
Popoldanske dejavnosti v organizaciji šole do 14, 50
Popoldanske dejavnosti v organizaciji zunanjih ponudnikov od 15.00 do 20.00

Šola posluje pet dni v tednu. Uradne ure tajništva so vsak delovni dan v dopoldanskem času od 7.30 do 8.15 in v popoldanskem času od 12.30 do 14.30 in ob petkih od 12.30 do 14.00.

V času šolskih počitnic bo spremenjen urnik uradnih ur objavljen na vhodnih vratih šole in na spletni strani.